
Błażej Puziak
Z wykształcenia jestem socjologiem i psychologiem. Od wielu lat prowadzę letnie i zimowe obozy dla dzieci i młodzieży. Korzystając z posiadanego doświadczenia stworzyłem “Na szlaku” – obozy dla dzieci i młodzieży. Prywatnie jestem pasjonatem żeglarstwa, spędzania czasu blisko natury i podróży z plecakiem. Lubię gotowanie, planszówki, grę w siatkówkę i długie wieczorne rozmowy. Na co dzień zajmuje się edukacją, pracując w szkole alternatywnej.

Martyna Korejwo
Z wykształcenia jestem psychologiem, obecnie rozwijam się dalej, idąc w stronę psychoterapii. Na co dzień pracuję z młodzieżą, zarówno indywidualnie w gabinecie, jak również prowadząc różnego rodzaju grupy czy warsztaty rozwojowe. Wspieram też młodych ludzi w procesie edukacji, będąc w roli tutorki w wolnym Liceum Astrid. W pracy z młodzieżą ważna jest dla mnie otwartość, szacunek i ciekawość drugiej osoby. Współtworząc obozy “Na szlaku” widzę przestrzeń, która pozwala łączyć moje doświadczenie i zainteresowania zawodowe z pasją do podróżowania, spędzania czasu w aktywny sposób – na wędrówce, kajakach czy żaglach w otoczeniu przyrody.

Anna Pękala
Z wykształcenia jestem nauczycielką historii oraz trenerką warsztatu i treningu Psychologicznego po szkole INTRA. Posiadam doświadczenie w pracy indywidualnej oraz grupowej z dziećmi, które zdobywałam między innymi w harcerstwie, w organizacjach społecznych i w niepublicznych gimnazjach. W pracy z dziećmi ważny jest dla mnie autentyczny kontakt, lubię celebrować rytm codzienności. Zawodowo związana jestem z Wolnej Szkołą Demokratyczną Bullerbyn w której pełnię rolę liderki zespołu oraz tutorki i mentorki. Podczas pracy z młodzieżą korzystam zarówno ze swojej wiedzy i doświadczenia jak również z pasji i zainteresowań. Uwielbiam tańczyć salsę, śpiewać przy ognisku, chodzić po łąkach, leżeć na trawie. Uwielbiam roziskrzone oczy w kręgu, planszówki, i dźwięk śniegu pod butami podczas wypraw i obozów.

Maja Wasilewska
W lecie lubię włóczęgi po lesie, ogniska, hamakowanie i wszelkie wyprawy. W zimie jestem stworzeniem kocykowym, zasłuchanym w audiobooki. Planszówki lubię w każdym sezonie. Na co dzień pracuję w szkole alternatywnej. Kilka lat byłam mentorką, a od jakiegoś czasu dzierżę rolę koordynatorki. W pracy z dziećmi najbardziej cenię szczery kontakt i wspólną zabawę. Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi dzięki Akademii Wychowawców Bullerbyn, na wczesnoszkolnym kursie Montessori, kursie instruktorskim sportu karate, szkoleniu z Edu-Scrum.

Agnieszka Lange
Jestem Aga, jestem kulturoznawczynią i niedoszłą historyczką sztuki. Na co dzień pracuję w fundacji pomagającej uchodźcom i imigrantom afrykańskiego pochodzenia osiedlić się w Polsce. Interesuję się dialogiem międzykulturowym, rozwojem kreatywności i edukacją poprzez sztukę! Uwielbiam poznawać perspektywę młodych ludzi i ich pomysły. Podziwiam gotowość do podejmowania wyzwań, do współpracy i przekraczania własnych granic. Każdy kolejny obóz uświadamia mi ile potencjału ma w sobie młodzież, jeśli tylko da się jej bezpieczną przestrzeń do ekspresji i komunikacji. Aby lepiej odpowiadać na potrzeby dzieci, kształcę się w kierunku terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Poza pracą żegluję, podróżuję, czytam reportaże i uczę się włoskiego.

Marta Kandzora
Na co dzień studiuję zarządzanie, a od paru lat uczę w szkole językowej.
Na różne kolonie jeżdżę od 6 roku życia – kiedyś jako uczestnik, a od dłuższego czasu już jako kadra takich wyjazdów. Przyjęcie tych dwóch perspektyw pozwala mi dobrze rozumiem zarówno potrzeby obozowiczów jak i opiekunów. Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu oraz uprawiać sport, szczególnie pływanie i jeżdżenie na nartach. Najbardziej w wyjazdach z młodzieżą cenię możliwość tworzenia nowych znajomości i pięknych wspomnień, które zostają z nami na długi czas.