Opinie

“Bardzo udany obóz, podobały się zajęcia narciarskie, współpraca z rodzicami, podejście opiekunów do dzieci”.

“Wydaje mi się ze wszystko się udało i wszelkie obawy rodziców wysyłających dziecko po raz pierwszy były niepotrzebne:) dziękujemy!”.

“Bardzo podoba mi się pomysł ze spotkaniem integracyjnym przed. Nie mam absolutnie żadnych innych uwag, poza ogromną wdzięcznością. Hania sama sobie znalazła ten wyjazd, sama ogarnęła wszystko inne i wróciła bezgranicznie zachwycona. Miała w tym roku wyjątkowo urozmaicone wakacje a i tak ten rejs postawiła na pierwszym miejscu pośród wszystkich wyjazdow. Wielkie dzięki”.

“Udało się wspólne gotowanie, zmiana dyżurów, czas na czytanie książek, wspólne okresy spędzane na grach i rozmowach, pływanie na łodce”.

“Wszystko nam się podobało. Byłoby super gdyby wyjazdy mogły trwać dłużej. I gdyby była możliwość jakiś spotkań, warsztatów, czy zajęć dla uczestników po wakacjach”.

“Nasze dzieci są bardzo zadowolone z wyjazdu, bardzo dobrze się bawiły na zimowisku i bardzo chciałyby pojechać jeszcze raz – dla nas to najlepsze rekomendacje. Bardzo dziękujemy! Najbardziej zwróciło naszą uwagę: dobra organizacja, dobry kontakt z wychowawcami. Dzieci bardzo dobrze wspominają wieczorne “kręgi”, były zadowolone z jedzenia, bardzo podobał im się wyjazd do term, były zadowolone z możliwości decydowania o sposobie spędzania wolnego czasu. Uważam, że zaletą zimowiska jest także brak telefonów/ elektroniki oraz to, że dzieci nie mają kieszonkowego”.

“Fajne jest to ze nie jest typowy obóz sportowy tylko bardziej na luzie i indywidualnie podchodzi się do dzieci. Jak chcą jeździć na nartach to jeżdżą a jak nie to lepią bałwana. Dobry kontakt dzieci z wychowawcami. Na plus na pewno brak jakiejkolwiek elektroniki telefonów itp”.

“Na plus Śniegowka, niezapominajka- Pola czytała ją codziennie przez kilka dni, brak własnego telefonu komórkowego”.

“Córka była bardzo zadowolona z tego,że mieli sporo czasu wolnego, w którym mogła nawiązać przyjaźnie z innymi dziećmi. Podobało jej się,to że grali w Killera i gry towarzyskie”.

“Jak zwykle była świetna atmosfera i kontakt z rówieśnikami i opiekunami. Jedzenie też było ponoć zdecydowanie lepsze niż w zeszłym roku”.

“Fenomenalne kontakty społeczne! Wspaniałe serce i zaangażowanie Cioć! Bardzo dziękuję!”

“Moje dzieci zawsze bardzo chwalą wasze obozy. Wracają radosne, wypoczęte i odważne”.